moja specyfika pracy

FAQ

O CO PYTAJĄ MNIE NAJCZĘŚCIEJ?

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jest realną asystentką, która współpracuje z Tobą w świecie wirtualnym 🙂
Wykona szereg zadań, które wykonuje również asystentka stacjonarna.

Pracuję z domowego biura i rozmowy z klientami przeprowadzam korzystając z internetowego komunikatora lub telefonu.

W takiej sytuacji przechodzą one na kolejny miesiąc, a w danym miesiącu rozliczamy się tylko z przepracowanych przeze mnie godzin.

Bardzo lubię rozmawiać z moimi klientami, ale ten czas też zostanie wliczony w mój czas pracy.
Jedyną w pełni bezpłatną rozmową jest nasza konsultacja, którą odbywamy w przypadku Twojego zainteresowania moją ofertą.

Przy podjęciu współpracy podpisujemy umowę o współpracy z umową poufności (NDA) oraz umowę o przetwarzaniu danych osobowych. Wszystkie umowy przekazuję e-mailem.

Umowę zawartą w ramach współpracy regularnej można rozwiązać z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia. W określonych przypadkach (w umowie) również natychmiast. Umowa zawarta w ramach realizacji pojedynczego zlecenia zostaje rozwiązana z upływem terminu, na jaki została zawarta.

Tak, oczywiście, prowadzę zarejestrowaną działalność i wystawiam faktury. Nie jestem płatnikiem VAT, więc nie doliczam tego podatku na fakturach.

Jeżeli po naszej 30 minutowej, bezpłatnej konsultacji będziesz mieć jeszcze jakieś wątpliwości, to masz możliwość wykupienia pakietu próbnego, czyli 5h mojego czasu. Próbkę moich prac graficznych możesz zobaczyć w zakładce PORTFOLIO.

Masz pytania? chcesz porozmawiać?

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Zacznijmy od Twoich potrzeb. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.
Konsultacja jest bezpłatna i trwa 30 minut.

Przewiń do góry