zobacz Wybrane realizacje

Portfolio

A Co mogę stworzyć dla Ciebie?

MONTAŻ KURSÓW ONLINE (przykład)

Kurs online Elastic Stack - Wiadro Danych

Miałam przyjemność współpracować z Maćkiem Szymczykiem przy realizacji jego kursu Elastic Stack. 
Montaż kursu, który wykonałam, polegał przede wszystkim na edycji video (wycięcie zbędnych elementów, błędów podczas mówienia, przerw, dodanie fade in/fade out, przejść, przyspieszenie w czasie pisania kodu) i edycji audio (głównie normalizacja głośności). Dodatkowo synchronizacja audio i video (w przypadku video „przy tablicy” z pokazaniem twarzy). Standardowo umieszczenie wyrenderowanych materiałów we wskazanym folderze.

Wykorzystane Programy i narzędzia

SOCIAL MEDIA VIDEO (przykłady)

Insta Stories Video promujące kurs online

Stworzyłam kilka kreacji video w formacie Insta Stories na potrzeby promocji kursu marki Hack Your Brain „Jak poprawić pracę mózgu i wydajność umysłową”, którego twórcą jest Kamil Lelonek. Video zostały wykorzystanie do promocji kursu na Instagramie.

Wykorzystane Programy i narzędzia

Insta Stories i Tik Tok video promujące ebooka o kawie

Stworzyłam kilka kreacji video w formacie Insta Stories oraz Tik Tok na potrzeby promocji ebooka “Jak pić kawę, żeby na Ciebie działała?” Hack Your Brain którego twórcą jest Kamil Lelonek. 

Wykorzystane Programy i narzędzia

Insta Stories Video promujące ebooka o śnie

Stworzyłam kilka kreacji video w formacie Insta Stories na potrzeby promocji ebooka „Jak właściwie wypoczywać i regenerować się podczas snu?” Hack Your Brain którego twórcą jest Kamil Lelonek. 

Wykorzystane Programy i narzędzia

POSTPRODUKCJA PODCASTÓW (przykłady)

kreARTywnie Werka tworzy - Wywiad

Postprodukcja wywiadu „Wysoko wrażliwi w pracy” dla kreARTywnie Werka tworzy. Stworzyłam intro do odcinka oraz jingle. Zredukowałam szum, wycięłam zbędne fragmenty, usunęłam „yyy”, „eee,” itp,  zrobiłam korekcję EQ, normalizację, w kilku miejscach amplifikację (ściszenie śmiechu, głośniejszej wypowiedzi), połączyłam intro, jingle i treść odcinka. Cały materiał przygotowałam do publikacji w formacie mp3.  

Wykorzystane Programy i narzędzia

Maciej Madeksza podcast - wywiad

Postprodukcja odcinka z wywiadem „Pasja w pracy dziennikarki radiowej i nie tylko. Rozmowa z Moniką Szczygło.” dla Maciej Madeksza podcast. Dla każdego z rozmówców zredukowałam szum, wycięłam zbędne fragmenty, usunęłam „yyy”, „eee,” itp,  zrobiłam korekcję EQ, normalizację, amplifikację, połączyłam wypowiedzi rozmówców w jedną całość, intro, treść odcinka i outro. Cały materiał przygotowałam do publikacji w formacie mp3.  Stworzyłam również notatkę do odcinka.

Wykorzystane Programy i narzędzia

Notatka do odcinka

Gościem tego odcinka jest Monika Szczygło – wieloletnia dziennikarka Radia Olsztyn. Monika specjalizuje się w tematach związanych z kulturą. Jest również zaangażowana w pomoc zwierzętom w radiu oraz prywatnie. Z Moniką rozmawiamy nie tylko o dziennikarstwie. Pasja Moniki do wykonywanego zawodu jest także dobrą okazją do porozmawiania o ważnych w naszym życiu rzeczach. Poruszamy między innymi kwestie związane z dokonywaniem życiowych wyborów, pracą w zespole, cierpliwością w dążeniu do swoich celów. Zapraszam Cię na tę niezwykle ciepłą i przyjazną rozmowę. A jeżeli masz do mnie pytanie, zapraszam Cię również do kontaktu i odwiedzenia strony www.maciejmadeksza.pl
Dziękuję za poświęcony czas i niezmiennie trzymam kciuki za Twoje wybory i powodzenie w działaniu.

STRONY WWW/LANDING PAGE

https://monikalitwin.pl/

Strona www marki osobistej - Monika Litwin - Wirtualna Asystentka

Strona www z podstronami, formularzem kontaktowych, kalendarzem do rezerwacji konsultacji oraz zapisem do newslettera. Stworzyłam ją na potrzeby promocji i rozwoju mojej marki osobistej.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://urbcast.pl/

Strona Www Urbcast - podcast o miastach

Strona internetowa podcastu o miastach – Urbcast, którego twórcą jest Marcin Żebrowski.  Strona została wykonana w dwóch wersjach językowych (pl/en) Obecnie trwają też prace nad blogiem Urbcast. 

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://wyrwijsie.com.pl/

Landing page - Projekt wyrwijsie

Landing page z formularzem zapisu. Stworzyłam ją na potrzeby prezentacji i promocji męskich wyjazdów survival/outdoor. Teksty na stronę powstały we współpracy z copywriterką specjalizująca się w copywritingu sprzedażowym. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterką.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://lula.cleaning/pl/umow-sie-na-demo/

Landing page - aplikacja Lula.Cleaning

Landing page z formularzem zapisu na konsultację.
Stworzyłam ją na potrzeby promocji zapisu na darmową konsultację.

Wykorzystane Programy i narzędzia

landing_page_ebook_piękno_roślin_w_ fotografii_Fotoflora

https://artfotoflora.pl/ebook-piekno-roslin-w-fotografii/

Landing page - ebook Fotoflora

Landing page dla ebooka „Piękno roślin w  fotografii” marki osobistej Fotoflora. Stworzyłam ją na potrzeby promocji i sprzedaży ebooka. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterką. Jestem również autorką strony marki Fotoflora: https://artfotoflora.pl

Wykorzystane Programy i narzędzia

http://zaborowiec.dolnoslaska.zhp.pl/

Landing Page - Baza Obozowa zHP Zaborowiec

Landing page dla bazy obozowej ZHP w Zaborowcu.
Stronę stworzyłam na potrzeby promocji i zaprezentowania oferty bazy.

Wykorzystane Programy i narzędzia

landing_page_perfcheck _ commit_it

https://www.commit-it.pl/perfcheck/

Landing page - Perfcheck Commit IT

Landing page dla programu Perfcheck firmy Commit IT.
Stworzyłam ją na potrzeby promocji i możliwości pobrania bezpłatnego programu do diagnozowania wydajności baz danych Oracle. Program ściąga się automatycznie zaraz po wpisaniu danych w formularzu rejestracyjnym i kliknięciu w przycisk pobierania. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterką.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://dkch.pl/zrozumiec-siebie-kurs-online/

Landing page dla dkch.pl

Stron typu landing page z możliwością zakupu kursu online w sklepie WooCommerce. Stronę stworzyłam na potrzeby promocji kursów online dkch.pl na podstawie istniejącej już identyfikacji wizualnej. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterem.

Wykorzystane Programy i narzędzia

GRAFIKI DO INTERNETU

INNE MATERIAŁY GRAFICZNE

Okładki e-booków

Oferta (oprawa graficzna)

LEAD MAGNET​

Poradnik "32 sprawdzone rady, które ułatwią ci pracę już dziś"

Lead magnet stworzony na własne potrzeby za zapis do newslettera. Lead magnet składa się z ankiety oraz arkusza kalkulacyjnego w programie Excel.
Lead magnet podpięłam do pop-upa oraz formularza osadzonego na stronie, które stworzyłam w programie MailerLite. Oba formularze umieściłam na swojej stronie.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://wydajnafirma.pl/

Zestaw ankieta + kalkulator - Wydajnafirma.pl

Oprawa graficzna lead magnetu za zapis do newslettera stworzona dla wydajnafirma.pl. Lead magnet składa się z ankiety oraz arkusza kalkulacyjnego w programie Excel.
Lead magnet podpięłam do pop-upa (strona główna) oraz formularza osadzonego na stronie (zakładki, boczna kolumna), które stworzyłam w programie MailerLite. Oba formularze umieściłam na stronie https://wydajnafirma.pl/

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://bettercreative.pl/opieka/

Ebook "Pięć kroków do bezpiecznej strony internetowej"

Krótki poradnik na temat tego, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje strony internetowej. Stworzony jako prezent za zapis na listę mailingową marki Better Creative

Wykorzystane Programy i narzędzia

Masz pytania? chcesz porozmawiać?

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Zacznijmy od Twoich potrzeb. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.
Konsultacja jest bezpłatna i trwa 30 minut.

Przewiń do góry