zobacz Wybrane realizacje

Portfolio

A Co mogę stworzyć dla Ciebie?

MONTAŻ KURSÓW ONLINE (przykład)

Kurs online Elastic Stack - Wiadro Danych

Miałam przyjemność współpracować z Maćkiem Szymczykiem przy realizacji jego kursu Elastic Stack. 
Montaż kursu, który wykonałam, polegał przede wszystkim na edycji video (wycięcie zbędnych elementów, błędów podczas mówienia, przerw, dodanie fade in/fade out, przejść, przyspieszenie w czasie pisania kodu) i edycji audio (głównie normalizacja głośności). Dodatkowo synchronizacja audio i video (w przypadku video „przy tablicy” z pokazaniem twarzy). Standardowo umieszczenie wyrenderowanych materiałów we wskazanym folderze.

Wykorzystane Programy i narzędzia

POSTPRODUKCJA PODCASTÓW (przykłady)

kreARTywnie Werka tworzy - Wywiad

Postprodukcja odcinka solowego „Czy Nicki Minaj jest artystką?” dla kreARTywnie Werka tworzy. Stworzyłam intro do odcinka oraz jingle. Zredukowałam szum, wycięłam zbędne fragmenty, usunęłam „yyy”, „eee,” itp,  zrobiłam korekcję EQ, normalizację, w kilku miejscach amplifikację (ściszenie śmiechu, głośniejszej wypowiedzi), połączyłam intro, jingle i treść odcinka oraz dodłam muzykę w trakcie cytowania. Cały materiał przygotowałam do publikacji w formacie mp3.  

Wykorzystane Programy i narzędzia

Maciej Madeksza podcast - wywiad

Postprodukcja odcinka z wywiadem „Pasja w pracy dziennikarki radiowej i nie tylko. Rozmowa z Moniką Szczygło.” dla Maciej Madeksza podcast. Dla każdego z rozmówców zredukowałam szum, wycięłam zbędne fragmenty, usunęłam „yyy”, „eee,” itp,  zrobiłam korekcję EQ, normalizację, amplifikację, połączyłam wypowiedzi rozmówców w jedną całość, intro, treść odcinka i outro. Cały materiał przygotowałam do publikacji w formacie mp3.  Stworzyłam również notatkę do odcinka.

Wykorzystane Programy i narzędzia

Notatka do odcinka

Gościem tego odcinka jest Monika Szczygło – wieloletnia dziennikarka Radia Olsztyn. Monika specjalizuje się w tematach związanych z kulturą. Jest również zaangażowana w pomoc zwierzętom w radiu oraz prywatnie. Z Moniką rozmawiamy nie tylko o dziennikarstwie. Pasja Moniki do wykonywanego zawodu jest także dobrą okazją do porozmawiania o ważnych w naszym życiu rzeczach. Poruszamy między innymi kwestie związane z dokonywaniem życiowych wyborów, pracą w zespole, cierpliwością w dążeniu do swoich celów. Zapraszam Cię na tę niezwykle ciepłą i przyjazną rozmowę. A jeżeli masz do mnie pytanie, zapraszam Cię również do kontaktu i odwiedzenia strony www.maciejmadeksza.pl
Dziękuję za poświęcony czas i niezmiennie trzymam kciuki za Twoje wybory i powodzenie w działaniu.

STRONY WWW/LANDING PAGE

https://monikalitwin.pl/

Strona www marki osobistej - Monika Litwin - Wirtualna Asystentka

Strona www z podstronami, formularzem kontaktowych, kalendarzem do rezerwacji konsultacji oraz zapisem do newslettera. Stworzyłam ją na potrzeby promocji i rozwoju mojej marki osobistej.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://wyrwijsie.com.pl/

Landing page - Projekt wyrwijsie

Landing page z formularzem zapisu. Stworzyłam ją na potrzeby prezentacji i promocji męskich wyjazdów survival/outdoor. Teksty na stronę powstały we współpracy z copywriterką specjalizująca się w copywritingu sprzedażowym. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterką.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://lula.cleaning/pl/umow-sie-na-demo/

Landing page - aplikacja Lula.Cleaning

Landing page z formularzem zapisu na konsultację.
Stworzyłam ją na potrzeby promocji zapisu na darmową konsultację.

Wykorzystane Programy i narzędzia

landing_page_ebook_piękno_roślin_w_ fotografii_Fotoflora

https://artfotoflora.pl/ebook-piekno-roslin-w-fotografii/

Landing page - ebook Fotoflora

Landing page dla ebooka „Piękno roślin w  fotografii” marki osobistej Fotoflora. Stworzyłam ją na potrzeby promocji i sprzedaży ebooka. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterką. Jestem również autorką strony marki Fotoflora: https://artfotoflora.pl

Wykorzystane Programy i narzędzia

http://zaborowiec.dolnoslaska.zhp.pl/

Landing Page - Baza Obozowa zHP Zaborowiec

Landing page dla bazy obozowej ZHP w Zaborowcu.
Stronę stworzyłam na potrzeby promocji i zaprezentowania oferty bazy.

Wykorzystane Programy i narzędzia

landing_page_perfcheck _ commit_it

https://www.commit-it.pl/perfcheck/

Landing page - Perfcheck Commit IT

Landing page dla programu Perfcheck firmy Commit IT.
Stworzyłam ją na potrzeby promocji i możliwości pobrania bezpłatnego programu do diagnozowania wydajności baz danych Oracle. Program ściąga się automatycznie zaraz po wpisaniu danych w formularzu rejestracyjnym i kliknięciu w przycisk pobierania. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterką.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://dkch.pl/zrozumiec-siebie-kurs-online/

Landing page dla dkch.pl

Stron typu landing page z możliwością zakupu kursu online w sklepie WooCommerce. Stronę stworzyłam na potrzeby promocji kursów online dkch.pl na podstawie istniejącej już identyfikacji wizualnej. Tekst na stronę został stworzony we współpracy z copywriterem.

Wykorzystane Programy i narzędzia

GRAFIKI DO INTERNETU

INNE MATERIAŁY GRAFICZNE

Okładki e-booków

Oferta (oprawa graficzna)

LEAD MAGNET​

Poradnik "32 sprawdzone rady, które ułatwią ci pracę już dziś"

Lead magnet stworzony na własne potrzeby za zapis do newslettera. Lead magnet składa się z ankiety oraz arkusza kalkulacyjnego w programie Excel.
Lead magnet podpięłam do pop-upa oraz formularza osadzonego na stronie, które stworzyłam w programie MailerLite. Oba formularze umieściłam na swojej stronie.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://wydajnafirma.pl/

Zestaw ankieta + kalkulator - Wydajnafirma.pl

Oprawa graficzna lead magnetu za zapis do newslettera stworzona dla wydajnafirma.pl. Lead magnet składa się z ankiety oraz arkusza kalkulacyjnego w programie Excel.
Lead magnet podpięłam do pop-upa (strona główna) oraz formularza osadzonego na stronie (zakładki, boczna kolumna), które stworzyłam w programie MailerLite. Oba formularze umieściłam na stronie https://wydajnafirma.pl/

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://bettercreative.pl/opieka/

Ebook "Pięć kroków do bezpiecznej strony internetowej"

Krótki poradnik na temat tego, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje strony internetowej. Stworzony jako prezent za zapis na listę mailingową marki Better Creative

Wykorzystane Programy i narzędzia

Masz pytania? chcesz porozmawiać?

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Zacznijmy od Twoich potrzeb. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.
Konsultacja jest bezpłatna i trwa 30 minut.

Przewiń do góry