zobacz Wybrane realizacje

Portfolio

A Co mogę stworzyć dla Ciebie?

STRONY WWW/LANDING PAGE

https://monikalitwin.pl/

Strona www marki osobistej - Monika Litwin - Wirtualna Asystentka

Strona www z podstronami, formularzem kontaktowych, kalendarzem do rezerwacji konsultacji oraz zapisem do newslettera.
Stworzyłam ją na potrzeby promocji i rozwoju mojej marki osobistej.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://wyrwijsie.com.pl/

Landing page - Projekt wyrwijsie

Strona typu landing page z formularzem zapisu. Stworzyłam ją na potrzeby prezentacji i promocji męskich wyjazdów survival/outdoor. Teksty na stronę powstały we współpracy z copywriterką specjalizująca się w copywritingu sprzedażowym.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://lula.cleaning/pl/umow-sie-na-demo/

Landing page - aplikacja Lula.Cleaning

Strona typu landing page z formularzem zapisu na konsultację.
Stworzyłam ją na potrzeby promocji zapisu na darmową konsultację. Powstały dwie wersje językowe (pl/en).

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://dkch.pl/zrozumiec-siebie-kurs-online/

https://dkch.pl/asertywnosc-z-ludzka-twarza-kurs-online/

Seria landing page'y dla dkch.pl

Seria stron typu landing page z formularzem zapisu na kurs oraz możliwością zakupu kursu w sklepie online.
Serię stworzyłam na potrzeby promocji kursów online dkch.pl na podstawie istniejącej już identyfikacji wizualnej.

Wykorzystane Programy i narzędzia

GRAFIKI DO INTERNETU

INNE MATERIAŁY GRAFICZNE

Okładki e-booków

Ulotka

Oferta (oprawa graficzna)

LEAD MAGNET​

https://monikalitwin.pl/newsletter/

Poradnik "32 sprawdzone rady, które ułatwią ci pracę już dziś"

Lead magnet stworzony na własne potrzeby za zapis do newslettera. Lead magnet składa się z ankiety oraz arkusza kalkulacyjnego w programie Excel.
Lead magnet podpięłam do pop-upa oraz formularza osadzonego na stronie, które stworzyłam w programie MailerLite. Oba formularze umieściłam na swojej stronie.

Wykorzystane Programy i narzędzia

https://wydajnafirma.pl/

Zestaw ankieta + kalkulator - Wydajnafirma.pl

Oprawa graficzna lead magnetu za zapis do newslettera stworzona dla wydajnafirma.pl. Lead magnet składa się z ankiety oraz arkusza kalkulacyjnego w programie Excel.
Lead magnet podpięłam do pop-upa (strona główna) oraz formularza osadzonego na stronie (zakładki, boczna kolumna), które stworzyłam w programie MailerLite. Oba formularze umieściłam na stronie https://wydajnafirma.pl/

Wykorzystane Programy i narzędzia

POSTPRODUKCJA PODCATÓW (przykłady)

Maciej Madeksza podcast - odcinek solowy

Postprodukcja odcinka solowego 5 lekcji z książki „Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak” dla Maciej Madeksza podcast. Zredukowałam szum, wycięłam zbędne fragmenty, usunęłam „yyy”, „eee,” itp,  zrobiłam korekcję EQ, normalizację, w jednym miejscu amplifikację (ściszenie śmiechu), połączyłam intro, treść odcinka i outro. Cały materiał przygotowałam do publikacji w formacie mp3.  Stworzyłam również notatkę do odcinka.

Wykorzystane Programy i narzędzia

Notatka do odcinka

W tym odcinku przedstawiam książkę, która bardzo dużo zmieniła w moim życiu. Tą książką jest „Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak” autorstwa Johna M. Oldhama i Loisa B. Morrisa. W pierwszej części odcinka opowiem Ci krótko o samej książce. Natomiast z drugiej części dowiesz się, jakich 5 lekcji z niej wyciągnąłem. Chcesz poznać się lepiej? Potrzebujesz wprowadzić zmiany w swoim życiu? Chcesz lepiej zrozumieć innych? Ten odcinek i ta książka będzie dobrym początkiem. Zapraszam Cię do słuchania! Opis książki i opinie czytelników znajdziesz na portalu www.lubimycztać.pl klikając w link: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/56538/twoj-psychologiczny-autoportret-dlaczego-czujesz-kochasz-myslisz-dzialasz-wlasnie-tak Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować zapraszam Cię na stronę https://www.maciejmadeksza.pl/ . Dziękuję za Twój poświęcony czas i zaufanie!

Maciej Madeksza podcast - wywiad

Postprodukcja odcinka z wywiadem „Komunikacja. Czym jest i jakie ma znaczenie. Piotr Maślak” dla Maciej Madeksza podcast. Dla każdego z rozmówców zredukowałam szum, wycięłam zbędne fragmenty, usunęłam „yyy”, „eee,” itp,  zrobiłam korekcję EQ, normalizację,  amplifikację, połączyłam wypowiedzi rozmówców w jedną całość, intro, treść odcinka i outro. Cały materiał przygotowałam do publikacji w formacie mp3.  Stworzyłam również notatkę do odcinka.

Wykorzystane Programy i narzędzia

Notatka do odcinka

Do rozmowy zaprosiłem mojego dobrego kolegę Piotra Maślaka. Poruszamy tematy szeroko pojętej komunikacji, szkoleń z komunikacji i wiele innych. Poruszamy kwestie związane m.in. z tym 1. Jak komunikacja postrzegana jest w organizacjach?
2. Na czym polega komunikacja kryzysowa?
3. Jak się przygotować na kryzys?
4. Po jakie pozycje książkowe sięgnąć na początek, gdy chcesz lepiej zrozumieć czym jest i jak działa komunikacja?
5. Czy szkolenia z komunikacji mają sens?
6. Co jest kluczem do osiągnięcia życiowej satysfakcji?
7. Po czym poznać dobrego trenera komunikacji?
Link do raportów, o którym mówimy w odcinku: https://futurebusiness.institute/t/raporty/pobierz/praca-zdalna-po-pandemii-koronawirusa/, https://www.iftf.org/uploads/media/SR-1382A_UPRI_future_work_skills_sm.pdf. Link do pozycji książkowych F. S. von Thuna: https://lubimyczytac.pl/autor/9159/friedemann-schulz-von-thun
Piotr Maślak jest dziennikarzem, dyplomowanym Trenerem Biznesu Oświaty i Admnistracji (Laboratorium Psychoedukacji Uniwersytetu SWPS), doradcą ds. komunikacji, trenerem wystąpień publicznych i medialnych. Specjalistą od komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej i kryzysowej, autorem wielu strategii komunikacji.
Piotr jest również CEO i założycielem Travicon Sp. z o.o. – http://travicon.pl Pracował w mediach elektronicznych (TVP1, TVP2, TVP INFO, Polsat, Radio ZET), obecnie jest autorem i gospodarzem Pierwszego Śniadania w TOK-u (TOK FM).

Masz pytania? chcesz porozmawiać?

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Zacznijmy od Twoich potrzeb. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.
Konsultacja jest bezpłatna i trwa 30 minut.

Przewiń do góry